درباره ما

تاریخچه اتاق فرار

Escape Room یا به فارسی ، اتاق فرار ، یک فضای واقعی و فیزیکی است که شرکت کننده ها در آن با ارتباط نشانه ها و سرنخ ها با محتویات و لوازم داخل اتاق موفق به حل معما ها و پازل های تعبیه شده در بازی این اتاق خواهند شد و در آخر موفق به خروج از اتاق یا پیدا کردن هدف اصلی بازی و اتمام آن در وقت معین می شوند . اولین اتاق فرار ، سال ۲۰۰۷ میلادی در ژاپن با ایده گرفتن از بازیهای کامپیوتری و ویدیویی تاسیس شد و تا به امروز این بازی در بسیاری از کشورها و شهرهای بزرگو کوچک دنیا طرفداران سرسخت و حرفه ای خود را پیدا کرده است .

درباره مجموعه دیم اسکیپ

گروه دیم اسکیپ (DIM Escape) افتخار دارد، با دارا بودن تیم جوان و خلاق خود ،  بازی های دلهره آور ، معمایی و با اصالت را طرح ریزی ، طراحی و کارشناسی شده را خدمت شما دوستداران این سبک از بازی های گروهی ارایه کند .مخاطب این بازی تمامی افراد بالای ۲۰ سال در گروه های خانوداگی ، دوستانه ، گیمر و … که مایل به امتحان یک تجربه جدید و هیجانی هستند، می باشد. داستان پردازی ، طراحی پلان بازی ، طراحی معماها و دکوراسیون ، منحصرا توسط تیم دیم اسکیپ انجام شده و از ویژگی های متفاوت این طراحی، مطابقت لوکیشن، داستان بازی ها و معاماها با یک سیر منطقی و پذیرفتنی از طرف مخاطب فهیم است.

اتاق فرار رستگاری بیولوژیکی و زیرزمین بعنوان اولین دستاورد این مجموعه می باشد که طبق سناریو تمام شد و در حال حاضر فقط بازی نفس نکش از این مجموعه مشغول به فعالیت میباشد.

امیدواریم با این تجربه در ثبت خاطرات پر رنگ برای شما سهیم باشیم !

نام و نام خانوادگی : محمد رجایی
سمت : موسس و طراح
شبکه های اجتماعی :

نام و نام خانوادگی : سینا هنرور شکیبائی اصلی
سمت : طراح و سناریونویس
شبکه های اجتماعی :
نام و نام خانوادگی : حسین زارعی
سمت : طراح گرافیک، ایده پرداز و سناریو نویس
شبکه های اجتماعی :