استراتژی بازی در اتاق فرار

اتاق فرار بازی دشواری است، اکثر گروه ها موفق به شکست دادن آن نمی شوند. این به این معنی نیست که مردم برای حل مسائل هوش کافی ندارند؛ این موضوع مربوط به استراتژی بازی است. من اولین اتاقم را به یاد دارم ، ۱۵ دقیقه در مورد چیزی که قرار بود انجام دهم فکر میکردم، کاملا گیج شده بودم. نیازی به گفتن نیست که تیم ما به اتاق باخت . اما همانطور که اتاق های بیشتری را بازی میکردم ، شروع به ساختن استراتژی خاصی می کردم که واقعا کار می کرد. اتاق فرار واقعا سخت نیست، شما فقط باید بدانید که چه کاری باید انجام دهید. در اینجا ۱۰ عمل کلیدی برای فرار موفقیت آمیز را با هم میخوانیم!

۱. تیم خود را انتخاب کنید!

این چیزی نیست که ما برای شما انتخاب کنیم، این چیزی است که شما می دانید. شما میخواهید با یک گروه خوب بازی کنید و این لزوما به معنی یافتن یک دسته از افراد هوشمند نیست. شما می خواهید با افرادی که راحت هستند بازی کنید. چه کسانی در اتاق با این شرایط مناسب تیم شما هستند ؟
یک استراتژی خوب دیگر برای انتخاب یک گروه مناسب این است که در حالی که برخی از اتاق ها تا ۸ (و یا حتی ۱۰) نفر ظرفیت دارند، تیم شما حدود ۳ تا ۵ نفر بیشتر نباشند. وقتی در یک اتاق ۲۵ متری ۸ نفر در اطراف اتاق فریاد میزنند، جز آسیب رساندن به تیم و گیج کردن شما هیچ سودی ندارند.

۲. سر وقت به محل اتاق فرار برسید !

دلیل این کار ساده است. شما می خواهید انرژی ذهنی خود را در “اتاق” مصرف کنید تا بتوانید آن را ببرید. این اتاق ها می توانند کل انرژی ذهنی شما را تخلیه کنند. شما دیر می کنید و در حال جستجو برای پارکینگ هستید در حالی که از اتاق فرار تماس می گیرند و از شما سوال می پرسند که کجا هستید ؟! و همین میشود که انرژی شما به شدت کاسته میشود. هنگامی که وارد اتاق می شوید باید تازه نفس باشید، باید آماده غلبه بر اتاق باشید! بنابراین، رزرو خود را چند روز قبل انجام دهید ، و راس ساعت در محل حضور پیدا کنید .

۳.با نگرش مثبت وارد شوید!

مثبت بودن بسیار موثر است ! نگران نباشید، با اعتماد به نفس، انتظار داشته باشید که موفق شوید. درگیر چالش‌های اتاق بشوید. به مدت چند دقیقه روی هر موضوعی فکر کنید، اصلا به این فکر نکنید که گیر افتاده اید و نا امید نشوید . همچنین با گروه خود در ارتباط باشید. اگر با غریبه ها بازی می کنید، خودتان را معرفی کنید و با یکدیگر آشنا شوید. همه شما با یک هدف مشترک آنجا هستید ، بنابراین دوستانه، هیجان زده و مفید باشید.