“اولین اتاق فرار تیم‌ ما با نام رستگاری بیولوژیکی تحت برند بوم اسکیپ” که برای همیشه جمع شد. هرکس از این نام و سناریو استفاده کند دزدی اثر کرده و هیچگونه رضایتی برای آن وجود ندارد.

اتاق فرار رستگاری بیولوژیکی در داخل ساختمان پزشکان آوین قرار داشت داستان به این مضمون است که بشریت دچار یک بیماری همه‌گیر و بسیار واگیردار عجیبی شده که توسط یک باکتری جهش یافته‌ی آزمایشگاهی با کد A114 که در آزمایشگاه دوست قدیمی دکتر آوین یعنی دکتر اچ.جِی.هاوس در کالیفرنیا تولید شده بود به افراد منتقل میشود . دکتر آوین که صاحب ساختمان و یکی از شاخص‌ترین متخصصان بیولوژیکی دنیاست سالها بود که به عنوان همکار در مورد خطر این باکتری‌های جهش یافته‌ی ژنتیکی به دکتر اچ.جی.هاوس گوشزد میکرد .
دکتر هاوس از دوستان کودکی دکتر آوین بود و زمانی که آوین‌ با والدین خود به کالیفرنیای آمریکا مهاجرت کردند ، اولین کسی بود که به سمت او دست دوستی دراز کرد .. ولی الان دیگه همه چیز تمام شده بود ، دکتر هاوس اولین قربانی A114 بود . بعدا معلوم شد دستیار دکتر هاوس که از قدیم عاشق همسر او بود A114 را در آزمایش آزاد کرده درحالی که دکتر هاوس مشغول به کار بوده است .
دستیار دکتر هاوس بعد از او بافاصله چندروز خودکشی کرد و در ایمیل ای به همسر دکتر هاوس همه چیز را اعتراف کرده بود . ولی تراژدی دیگری در راه بود . بزرگترین و مخرب ترین اپیدمی تاریخ بشریت .
حالا دیگر دکتر آوین چیزی برای از دست دادن نداشت و فقط به یک‌چیز فکر میکرد . اینکه انتقام‌ تنها دوست واقعی خودش را بگیرد . میگویید قاتل که خودکشی کرد ! ولی نه ، قاتل اصلی A114 بود که الان در تمام جهان پخش شده بود و موجودات نفرت‌انگیزی را خلق میکرد که راه برگشتنی نداشتند جز یک گلوله در وسط پیشانی !
دکتر آوین دیگر نه اخلاق میدانست و نه وجدان داشت ، این فقط چهره‌ی میکروسکوپی A114 بود که شب و روز جلوی‌ چشم او پرسه میزد . باید از بین میرفت تا این چهره نحس از جلوی چشمان او پاک شود .
افراد با گروه خود که از نجات یافتگان اپیدمی بودند و هرکدام تخصصی داشتند به آزمایشگاه دکتر آوین‌ دعوت میشدند تا به حل این اپیدمی جهانی کمک ککند ولی خود را در حصر دکتر میدیدند! درست است که قرار است برای رستگاری بشریت قربانی شوند تا آزمایشات دکتر روی افرار تست شود و‌ خود نیز با این‌ فداکاری رستگار شوند، حداقل این چیزیست که دکتر فکر‌ میکرد ولی قطعا هیچکس با او‌ موافق نبود !
افراد در فکر فرار بودند که شاهد برهم خوردن جو آزمایشگاه میشدند. حالا وقت فرار بود ! فقط ۶۰ دقیقه مهلت داشتند!

سینا هنرور شکیبایی اصلی

دکتر آوین پس از آزمایشات بسیار بر روی بیماران و داوطلبان آزمایشاتش به نتایج عجیبی رسید و تصمیم گرفت تا روش جدیدی را برای اکتشافاتش پیش بگیرد و برای همیشه آزمایشگاه مخوف خود را از بین برد و همچنین برای تکمیل تحقیقاتش مطب خود را به دست دستیارش سپرد و در فروردین ۱۳۹۸ به آمریکا بازگشت، دستیار دکتر آوین قبل از مرگش توسط بیمار دکتر آوین MP09 توی دست نوشته ای که دکتر برای یکی از اقوام خود نوشته بود پی به آن برده بود که سفرش ببش از چندماه بیشتر به طول نخواهد گشت و برای انجام کار نکرده ای که به رنجهایش پایان میبخشد به زودی به ایران باز خواهد گشت.

این بازی برای همیشه جمع شد. هرکس از این نام و سناریو استفاده کند دزدی اثر کرده و هیچگونه رضایتی برای آن وجود ندارد.


رستگاری بیولوژیکی

میزان سختی بازی :

6 از 10

سبک بازی :

هیجان انگیز

تعداد نفرات بازی :

4 تا 6 نفر

مبلغ به ازای هر نفر

50,000 تومان

  اطلاعات تماس :

  تلفن تماس :

  آدرس :

  اینستاگرام : کلیک کنید